Kentucky paminkštinimas Impact Equalizer 10mm

 184,99

  •  Sugeria ir paskirsto spaudimą
  •  Leidžia žirgui laisviau judėti
  •  Ergonomiški privalumai žirgams ir raiteliams
  •  Aukštas oro pralaidumas
  •  Pagaminta iš aukštos kokybės Memory Foam

Šis paminkštinimas sugeria visus smūgius ir tolygiai juos paskirsto. Tai atpalaiduoja ne tik žirgo, bet ir raitelio nugarą. Dėl šios priežasties jis puikiai tinka kiekvienai disciplinai. Žirgas gali judėti laisviau. Ilgainiui tai prisideda prie lankstaus ir mobilaus žirgo judesio. Bet kokie raitelio sukelti smūgiai taip pat bus absorbuojami, tai stabilizuos balną ir bus ergonomiška tiek raiteliui, tiek žirgui.

Kaip tai veikia
Paminkštinimas pagamintas iš Memory Foam ir 3D spacer. Naudodami šias medžiagas sukurtas 20–30 % lengvesnis nei dauguma kitų rinkoje esančių paminkštinimų. Paminkštinimas ne tik lengvesnis nei kiti, bet ir leis jaustis arčiau žirgo.

Kas viduje
Kentucky Horsewear naudojo Memory Foam, kuris yra žinomas dėl savo naudojimo kariuomenėje kaip apsauginę priemonę. Medžiaga pralaidi orui ir užtikrina, kad žirgo nugara neįkais. Tai sumažins bet kokį dirginimą žirgo nugaroje.

Gogo pjūvis yra pagamintas iš dirbtinės odos ir suteikia komforto, nes žirgo stuburas turi mažesnį spaudimą. Kita paminkštinimo pusė yra padengta silikonu, kad neslystu iš po balno. Paminkštinimas yra padengtas dirbtiniu avikailiu ties gogu ir gale. Tai suteikia paminkštinimui elegantišką išvaizdą.

Galima skalbti 30 laipsnių temperatūroje. Prieš skalbdami išimkite Memory Foam iš vidaus. Po to nedžiovinkite džiovyklėje.

Kentucky paminkštinimas Impact Equalizer 10mm