Kentucky Correction Impact paminkštinimas 18mm

 184,99

  •  6 vidinės kišenės, kurios lengvai reguliuojamos
  •  Veltinio sluoksnių storis nuo 2mm iki 9mm
  •  Amortizacinė funkcija
  •  Ergonomiška nauda raiteliui ir žirgui

Correction paminkštinimas skirtas balno stabilumui pagerinti. Šis paminkštinimas puikiai tiks jaunesniems žirgams arba žirgams, kurie labai keičia kūno formas, nes galite nuolat koreguoti balno padėtį ant žirgo nugaros. Paminkštinimas turi amortizacinę funkciją, kuri pašalina visus nestabilumus jojant. Tai suteikia geresnę jojimo patirtį tiek žirgui, tiek raiteliui. Kadangi balnas bus labiau prigludęs ir amortizuojami smūgiai, žirgo raumenys pajus palengvėjimą ir galės laisviau judėti.

Dėka 6 veltinio įdėklų, galite visiškai pritaikyti paminkštinimą pagal žirgo nugarą. Dėl to balnas bus tinkamesnis žirgo nugarai. Smūgiams sugerti naudojami ne tik veltinio sluoksniai, bet ir Memory Foam medžiaga. 3D spacer turi smūgius sugeriantį gelį, kuris sugeria visus smūgius jojimo metu. Naudojant šias išskirtines medžiagas sukurtas paminkštinimas, kuris yra 20–30 % lengvesnis nei dauguma kitų rinkoje esančių tokio tipo paminkštnimų. Jis ne tik lengvesnis nei kiti, bet ir pagerins jūsų ir jūsų žirgo ryšį, nes balnas bus labiau tinkamas žirgui.

Kas viduje
Paminkštinimas turi 3 kišenes kiekvienoje pusėje, užpildytas 3 skirtingo storio veltinio sluoksniais (2mm, 3mm ir 4mm). Sluoksniai gali būti derinami arba naudojami atskirai, priklausomai nuo reikiamos korekcijos nuo 2 mm iki 9 mm. Šis Memory Foam paminkštinimas yra žinomas dėl savo naudojimo kariuomenėje ir ekstremaliose sporto šakose, tai užtikrins geriausią jūsų žirgo nugaros apsaugą. Dėl amortizuojančio 3D spacer efekto paminkštinimas puikiai  pralaidžia orą, kad žirgo nugara neįkaistų.

Vieta ties gogu yra pagaminta iš dirbtinės odos ir suteikia komforto, nes žirgo stuburas turi mažesnį spaudimą. Kad būtų užtikrinta paminkštinimo padėtis jojant, paminkštinimas iš vidinės pusės yra su silikoniniu raštu.

Priežiūra

Prieš skalbdami pašalinkite vidinius sluoksnius (veltinius). Be jų paminkštinimą galima skalbti skalbimo mašinoje 30 laipsnių temperatūroje. Po to leiskite išdžiūti. Siekiant geriausio rezultato, patariame pasikonsultuoti su balnų specialistu, osteopatu ar veterinarijos gydytoju, kad paminkštinimas būtų sureguliuotos iki tinkamo storio.

 

Neturime

Kentucky Correction Impact paminkštinimas 18mm

Neturime