Mūsų komanda

Susipažinkite su Equine Paradise įkūrėja ir raiteliais! 

Aurelija Inčirauskė

Įkūrėja 

Pati esu su žirgais nuo ankstyvos vaikystės, teko išbandyti įvairias disciplinas ir įvairiapusiškai pažinti žirgą, todėl puikiai suprantu tiek žirgų, tiek raitelių poreikius. Equine Paradise gimė iš meilės žirgams ir noro padėti raiteliams išsirinkti kokybišką inventorių. Esu visada pasiruošusi nuoširdžiai patarti ir padėti. O kas jau mane labiau pažįsta, puikiai žino, kad visada, su mielu noru ir paplepėsiu. 🙂

Evita Vismerytė

Konkūrai, 2021 metų jaunimo čempionė

Sveiki visi! Aš esu labai laiminga būdama Equine Paradise komandoje su kitais nuostabiais raiteliais! Trumpai apie mane: man 19 metų, joju konkūrą, dalyvauju varžybose iki 140 cm nacionalinėse ir tarptautinėse varžybose. Esu 2021 uždarų patalpų Jaunų raitelių čempionė. Tikiuosi mums su Equine Paradise komanda pavyks sukurti daug smagių projektų, kurie būtų įdomūs ir Jums.

Justė ir Rytė Rečiūnaitės

Konkūrai

Justė – 2020 metų jaunimo čempionė

Rytė – 2019 metų uždarų patalpų čempionė

Mes, sesės Justė ir Rytė, kartu su savo mama prieš 11 metų išpildėme savo didžiausią svajonę ir pradėjome joti. Per šį laiką mums pavyko sukurti svajonių komandą bei tapti aktyviomis Lietuvos žirginio sporto bendruomenės narėmis.

Šiuo metu mums priklauso 6 Lietuvos čempionių titulai, sėkmingai dalyvaujame tarptautinėse ir nacionalinėse varžybose.

Su Equine Paradise mes bendradarbiaujame nuo pat parduotuvės atidarymo, todėl stengiamės taip, lyg ji būtų mūsų pačių. Todėl nebijokite paklausti mūsų patarimo ar nuomonės apie Equine Paradise prekes.

Gabija Venciūtė

Žirgai neatsiejama mano gyvenimo dalimi tapo kai man sukako 10 metų. Nuo tada žinojau, kad tai bus mano gyvenimo kelias. Šiandien turime virš 30 žirgų ir jų skaičius kasmet auga. Ruošiame ir auginame jaunus žirgus, dalyvaujame nacionalinėse ir tarptautinėse varžybose. Kadangi praktiškai visą savo gyvenimą esu tarp žirgu, turių sukaupusi nemažą patirtį ne tik sporte, tačiau ir visapusiškoje kasdienybėje, kuri supa žirgus, todėl pradėjome bendradarbiauti su Equine Paradise – padedu išsirinkti užsakomus produktus, ir žinoma, su dideliu malonumu juos išbandau ir įvertinu. Tikiuosi, kad padedant mūsu šauniai komandai, Equine Paradise taps lyderiaujančia žirgų prekių parduotuve Baltijos šalyse ir ne tik!

Ance Anna Katkovska

Konkūrai

Sveiki visi! Mano vardas Ance Anna, man šešiolika ir esu iš Latvijos. Aš auginu du nuostabius žirgus – Falko ir Challanger. Aš startuoju nacionalinėse ir tarptautinėse varžybose Baltijos šalyse, bet tikiuosi netrukus startuoti Europoje! Myliu žirgus iš visos širdies ir esu be galo laiminga būdama Equine Paradise komandos dalimi, kurioje mes visi šiek tiek pamišę dėl žirgų! Ačiū Equine Paradise už galimybę!