Mūsų komanda

Susipažinkite su Equine Paradise įkūrėja ir raiteliais! 

Aurelija Inčirauskė

Įkūrėja 

Pati esu su žirgais nuo ankstyvos vaikystės, teko išbandyti įvairias disciplinas ir įvairiapusiškai pažinti žirgą, todėl puikiai suprantu tiek žirgų, tiek raitelių poreikius. Equine Paradise gimė iš meilės žirgams ir noro padėti raiteliams išsirinkti kokybišką inventorių. Esu visada pasiruošusi nuoširdžiai patarti ir padėti. O kas jau mane labiau pažįsta, puikiai žino, kad visada, su mielu noru ir paplepėsiu. 🙂 

Barbora Vėtra Petraitytė

Mūsų jauniausioji raitelė Barbora. Visų Barboros pergalių nevardinsime, nes neužtektų vietos, tačiau ši mergina turi talentą! Apart talento, Barbora yra super darbšti, visada siekia geriausio rezultato ir jo pasiekus nenusiramina, kelia dar aukštesnius tikslus. Šiuo metu Barbora turi du partnerius: Caspian ir Bazilijų. Norisi pabrėžti, nors ir Barbora yra jauniausia mūsų komandoje, ši mergina sugeba motyvuoti kitus! 

Mes esame labai laimingi, kad turime Barborą savo komandoje ir džiaugiamės galėdami prisidėti prie Barboros sėkmingos jojimo karjeros ir toliau! 

Justė ir Rytė Rečiūnaitės

Sesių Justės ir Rytės Rečiūnaičių komandą atpažįsta beveik kiekvienas Lietuvos žirginio sporto bendruomenės narys. Merginos kartu su savo mama prieš 11 metų išpildė savo didžiausią svajonę ir pradėjo joti.

Nuo to laiko sesių kolekciją papildė net 6 Lietuvos čempionių titulai, merginos sėkmingai dalyvauja tarptautinėse ir nacionalinėse varžybose.

Šios sportininkės bendradarbiauja su Equine paradise nuo pat jos atidarymo, todėl stengiasi taip, lyg parduotuvė būtų jų pačių. Todėl nebijokite paklausti jų patarimo ar nuomonės apie mūsų prekes.

Gabija Venciūtė

Žirgai neatsiejama mano gyvenimo dalimi tapo kai man sukako 10 metų. Nuo tada žinojau, kad tai bus mano gyvenimo kelias. Šiandien turime virš 30 žirgų ir jų skaičius kasmet auga. Ruošiame ir auginame jaunus žirgus, dalyvaujame nacionalinėse ir tarptautinėse varžybose. Kadangi praktiškai visą savo gyvenimą esu tarp žirgu, turių sukaupusi nemažą patirtį ne tik sporte, tačiau ir visapusiškoje kasdienybėje, kuri supa žirgus, todėl pradėjome bendradarbiauti su Equine Paradise – padedu išsirinkti užsakomus produktus, ir žinoma, su dideliu malonumu juos išbandau ir įvertinu. Tikiuosi, kad padedant mūsu šauniai komandai, Equine Paradise taps lyderiaujančia žirgų prekių parduotuve Baltijos šalyse ir ne tik !