APIE MUS

Susipažinkite su Equine Paradise 

Equine Paradise tikslas dirbti tik su geriausiais prekiniais ženklais, kurių kokybe galime pasitikėti. Mes įdedame daug pastangų tam, kad Jūs galėtumėte rinktis iš patikimo ir patikrinto asortimento. Norime, kad raiteliai ir jų mylimi žirgai jaustųsi saugiai, patogiai ir stilingai!

Equine Paradise įkūrėja:

‘Equine Paradise parduotuvę įkūriau 2019 metais, tuo metu man buvo dvidešimt ketveri. Viskas prasidėjo nuo Incrediwear Equine produktų bandymo. Nemeluosiu- iš pradžių buvau nusiteikusi skeptiškai, tačiau rezultatai pranoko visus lūkeščius. Pradėjome bendradarbiauti su Incrediwear Equine ir taip prasidėjo Equine Paradise kelionė.

Nuo pat pradžių žinojau, kad savo parduotuvėje noriu matyti tik tuos prekinius ženklus, kurių vertybės ir požiūris į klientą sutampa su mano. Tam prireikė daug laiko, tačiau dabar esu laiminga ir rami, nes galime savo klientams pasiūlyti daugybę išbandytų ir patikimų produktų.

Equine Paradise dėka nuolat sutinku daug puikių žmonių, su kuriais mus sieja meilė žirgams. Tai mano didžiausia motyvacija! ☺️’

Equine Paradise draugai: