Unika Balls Prequalm 1,8kg

 39,00

Unika Balls: sveikas užkandis jūsų žirgams.

Linea Unika sukūrė naujovišką produktą, kuris visiškai pakeičia ir atnaujina papildomo šėrimo koncepciją: jis vadinamas Unika Balls ir tai yra daug daugiau nei jūsų žirgų skanėstas. Unika Balls – tai kamuoliukai, kurie dėl natūralaus pluošto virvių gali būti pritvirtinti arkldiėse, kad žirgai galėtų paragauti jų dienos metu.

Jų funkcija yra ne tik užimti žirgus: Unika Balls iš tikrųjų praturtina jų kasdienę mitybą svarbiomis medžiagomis, tokiomis kaip žolelės, elektrolitai, vitaminai, mineralai ir daugelis kitų. Ir tai visiškai nauju būdu!

Kai galvojame apie papildomus pašarus, dažniausiai galvojame apie miltelius arba skystus produktus, kuriuos reikia įmaišyti tiesiai į dienos racioną pašarų lovelyje, tačiau Unika Balls apverčia šią koncepciją ir yra savotiškas kabantis pašaras!

Unika Balls Prequalm Sudėtyje yra magnio, pasifloros gėlių ir melisos, todėl puikiai tinka žirgams, kuriems reikia atsipalaiduoti ir padėti geriau valdyti emocijas.

Unika Balls yra rankų darbo, gaminami Italijoje, visiškai be cukraus grūdelių, juose gausu aukštos kokybės žaliavų, tokių kaip soja ir ryžiai. Unika Balls tinka žirgams, kurie netoleruoja grūdų, žirgams, kurie laikosi dietos su žemu glikemijos indeksu ir sportiniams žirgams, kuriems reikia daug raumenų pastangų ir kurių racione neturėtų būti cukraus.

Naudojimo instrukcija: pakabinkite UNIKA BALLS „Prequalm” arklidėje, rekomenduojame pakabinti taip, kad žirgas negalėtų įremti į sieną, tokiu būdu žirgas galės kamuoliu pasidžiaugti ilgiau.

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žyma:
Unika Balls Prequalm 1,8kg
 39,00 Select options