Parlanti jojimo batai KK-Boots

 630,00

KK BOOTS/S modelis yra itin lengvi ir itin patogūs batai, rankų darbo iš minkštos natūralios buivolo odos. Dviguba priekinė-galinė elastinė juosta užtikrina sukibimą ir kontaktą aukščiausiame lygyje. Sustiprinti užtrauktukai, graži forma, apvalus priekis ir Michelin guminis padas užbaigia šį modernų itališko meistriškumo gaminį.

Michelin padai yra labai techninis 100% guminis padas, sukurtas taip, kad būtų geriausias ir patogiausias padas. Lankstus ir patogus, jis puikiai sujungia lengvumo, sukibimo ir papildomo tvirtumo savybes.

Ypatingas natūralios buivolo odos minkštumas ir lankstumas kartu su dviguba priekine ir galine elastine juostele leidžia batams puikiai apglėbti koją. Tobula atrama, kuri reiškia didesnį bendrą jautrumą.

Pėdos forma, moderni, bet elegantiška, puikiai pritaikyta prie raitelio anatomijos. Gelinis vidpadis užtikrina maksimalų stabilumą kiekvienoje situacijoje. Be jokios abejonės, patogiausi kada nors pagaminti batai.

Pastaba dėl dydžio: Šis batų modelis yra vienu dydžiu didinti Todėl patartina visada rinktis vienu skaičiumi mažesnį už įprastą dydį ir vadovautis atitinkamo dydžio lentele.

Pastaba. Elastinė juosta prasitempia iki 2-2,5 cm ir tai NĖRA paskaičiuota dydžių lentelėse. Nauji batai turi puikai priglusti ir net minimaliai spausti, nes paprastai jie šiek tiek išsitampo.

Pastaba. Kai išmatuosite kojos ilgį, prie šio skaičiaus pridėkite 1,5 cm, nes dėvint batus jie nukris vidutiniškai 1,5–2,0 cm.

 

Išvalyti
Parlanti jojimo batai KK-Boots
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žyma: