NAF Farrier solution kanopų aliejus

 22,90

Tai skystas kanopų aliejus, supakuotas į patogią pakuotę su šepetėliu Jūsų patogumui. Patogu laikyti rankoje ir lengva tepti. Aliejus visiškai nelaša, todėl kiekvieną kartą naudodami nešvaistysite, tai yra puikus ekonomiškas sprendimas. Idealiai tiks jūsų šepečių dėžutei, pasiimti su savimi į varžybas arba tiesiog pastatyti naudojimui žirgyne. Be to, natūralus šepetėlis reiškia, kad iš plastikinių šerių į gaminį nepatenka chemikalai, o tai padeda išsaugoti turinį.

Sukurta kalvių visoms kanopoms. Idealiai tinka sveikoms kanopoms palaikyti, skatinti augimą ir sveiką varlę ištisus metus. Rekomenduojamas tiems, kurių kanopų kokybė prasta arba kai jojimo dienos prarandamos dėl seno seno posakio: „Nėra kanopų, nėra žirgo“. Specialiai sukurtas, kad giliai įsiskverbtų į kanopą ir būtų išvengta įtrūkimų ir išdžiūvimo, taip pat apsaugotų kanopos sienelę nuo išorės. Padeda apsaugoti kanopą nuo vandens plintančių infekcinių grėsmių.

Naudojimas:

Kasdien tepkite kanopos išorę ir vidų, kad ištisus metus išliktų sveikos kanopos.
Tik gyvūnams. Tik išoriniam naudojimui. Netepkite produkto ant pažeistos ar sudirgusios odos. Užtepkite produktą ant nedidelės bandomosios vietos 24 valandas prieš pradėdami naudoti. Po naudojimo uždėkite dangtelį. Laikyti vėsioje sausoje vietoje.

NAF Farrier solution kanopų aliejus

 22,90