Kentucky priekinės apsaugos Bamboo

 149,99

  •  Tvirtas TPU apvalkalas su daugybe ventiliacijos angų, užtikrinančių optimalų vėdinimą ir vėsinimą
  •  Sausgyslių sritis yra sustiprinta bambuko skydu, kad būtų išvengta traumų
  •  Bambuko apsauga yra antibakterinė
  •  Sukurtas su patobulintu pjūviu, kad būtų užtikrinta maksimali judėjimo laisvė
  •  Labai kvėpuojantis 3D Spacer pamušalas, užtikrinantis dar didesnį komfortą ir pralaidumą orui
  •  Patvirtintas Rico testas ir RCT sertifikuotas

Po 3 metų bandymų Kentucky Horsewear Tendon Boots Bamboo Shield nustatė naujus žirgų kojų apsaugos standartus. Kaip įmonė, kuri siekia gauti tvarių medžiagų, bambukas yra greičiausiai augantis augalas pasaulyje. Bambukas turi ypatingą tvirtumą ir taip pat apsaugo nuo aštrių daiktų. Dėl puikių bandymų rezultatų bambuko skydas dabar naudojamas apsaugoti žirgų sausgyslių sritį.

Kentucky Tendon Boots Bamboo Shield Elastic yra pagaminti iš tvirto ir patvaraus TPU apvalkalo su daugybe ventiliacijos angų, kurios padės išlaikyti jūsų žirgo kojas vėsias treniruotės metu.

Kentukio namų bandymų laboratorijoje Tendon Boots Bamboo Shield atlaikė smūgį iš 80 niutonų kirvio ašmenų, kritusio tiesiai ant šių apsaugų. Forma ir pjūvis sukurti taip, kad sportiniai žirgai galėtų maksimaliai judėti.

Šiuo metu apsaugos yra M (Full) ir L (Extra Full) dydžių, rudos ir juodos spalvos.

Priežiūra
Apsaugas galima skalbti mašinoje 30°C temperatūroje (be džiovyklės). Visada patariame naudoti skalbimo maišelį, kad išvengtumėte įbrėžimų dėl skalbinių. Galite lengvai naudoti Kentucky apsaugų valiklį, specialiai sukurtą TPU apsaugoms, kad jos atrodytų kaip naujos.

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žyma:
Kentucky priekinės apsaugos Bamboo
 149,99 Select options