Kentucky išjodinėjimo pobalnis Velvet Pearls

 109,99

  • Populiarus velvetinis audinys
  •  Perlo detalės
  •  Greitai išdžiūsta ir gerai praleidžia orą
  •  Pamušalas iš medvilnės ir poliesterio mišinio
  •  Jokių erzinančių diržų, kuriuos reikia pritvirtinti prie balno

Kuo ypatingas
Šie pobalniai gaminami tik iš geriausių medžiagų, pobalnis yra ne tik malonūs akiai, bet ir bus patogus žirgui. Pobalniai yra skirtingų spalvų, kad tiktų bet kokios spalvos žirgui.

Audiniai ir medžiagos
Pobalnio išorė pagaminta iš Kentucky populiaraus ir minkšto aksominio audinio. apsiuvimas papuoštas prašmatniais perlais. Pobalnio pamušalas yra medvilnės ir poliesterio mišinys, kuris lengvai sugeria prakaitą ir yra labai kvėpuojantis.

Forma ir dydis
„Velvet Pearls“ pobalnis neturi erzinančių diržų, kuriuos reikia pritvirtinti prie balno. Pobalnio vidus yra vaflinė medžiaga. Šis viduje vaflis greitai išdžiūsta ir suteikia amortizacinį efektą po balnu. Norėdami įsitikinti, kad batai nepžeistų perlų, šalia dirželių yra specialus perlų išpjovas. Dirbtinės odos logotipas dedamas šiek tiek aukščiau ant poablnio, todėl dar yra vietos siuvinėjimui savo logo.

Priežiūros vadovas
Jei jūsų žirgas treniruotės metu labai prakaituoja, patariame dažniau plauti pobalnį, nes išdžiūvęs prakaitas gali trinti. Pobalnį galima skalbti 30 laipsnių temperatūroje. Patariame naudoti skalbimo maišelį, kad perlai nesusigadintų. Negalima džiovinti pobalnio džiovyklėje.

Kentucky išjodinėjimo pobalnis Velvet Pearls
 109,99 Select options