Kentucky gardo gūnia Classic 200g

 144,99

  •  Stipri 900D „Ripstop“ poliesterio medžiaga išorėje
  •  100 g, 200 g arba 300 g užpildu
  •  Viduje minkštas mikropluoštas
  •  Nesenstanti išvaizda ir aukštos kokybės audiniai
  •  Galima skalbti 30 laipsnių temperatūroje

Kuo ypatinga
Gardo gūnia Classic yra pagamints iš aukštos kokybės audinių ir nesenstančios išvaizdos, sukurtos tarnauti dešimtmečius. Medžiagos buvo kruopščiai išbandytos ir atrinktos, todėl gūnia yra patvari ir labai patogi naudoti. Dėl 3 skirtingų storių galite pasirinkti tą gūnią, kuri geriausiai atitinkantį jūsų žirgo poreikius.

Audiniai ir medžiagos
Gūnios išorė pagaminta iš 900D „Ripstop“ poliesterio. „Ribstop“ audinys yra audinys, kurio sudėtyje yra sustiprintų siūlų, todėl gūnią neįtikėtinai sunku suplėšyti. Kitas šio audinio privalumas yra tas, kad nelimpa pjuvenos ar šiaudai, todėl nuo gūnios galėsite lengvai nuvalyti šieną ir šiaudus. Užpildas pagamintas iš pluošto užpildo, kuris pasižymi tokiomis pačiomis savybėmis kaip pūkai, nesugeria jokio kvapo. Vidinis gūnios pamušalas yra mikropoliesterio pluošto, kuris turi minkštą kaip medvilninį prisilietimą.

Forma ir dydis
Gardo gūnia Classic galima dėvėti kartu su kitomis gūniomis arba po kita gūnia kaip papiddomą sluoksnį. Gūnia puikiai išliks vietoje dėl dviejų priekinių sagčių ir užsegimu po pilvu ir dirželiu po uodega.

Priežiūra
Gūnią galima skalbti mašinoje 30 laipsnių temperatūroje (be džiovyklės). Patariame plauti gūnią kas mėnesį.

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žyma:
Kentucky gardo gūnia Classic 200g
 144,99 Select options