Catago FIR-tech PRO backwarmer

 219,00

„Catago FIR-Tech Pro Backwarmer“ veikia dėl aktyvių anglies pluoštų, kurie labai gerai veikia sausgysles, raumeis ir sąnarius. Tikslas yra skatinti ir palaikyti gijimo procesą. Įrodyta, kad aktyvių ilgų bangų infraraudonųjų spindulių poveikis žymiai padeda stimuliuoti kraujotaką ir atpalaiduoti raumenis. Dėl šių atpalaiduojančių savybių „Fir-Tech pro Backwarmer“ labai tinka profilaktiniam naudojimui, traumų atveju arba kaip sveikatingumo ir papildomo atsipalaidavimo priemonė.

Per kelias minutes Pro Backwarmer pasiekia optimalią temperatūrą. Ir siūlo nuolatinę ilgų bangų infraraudonąją šilumą, kuri labai maloniai atpalaiduoja raumenis, sausgysles ir sąnarius. Nugaros šildytuvą galima nustatyti į 3 skirtingus lygius, kad būtų pasiektas reikalingas efektas bet kokiomis aplinkybėmis.

Naudojimas:

Jis gali būti naudojamas prieš treniruotę arba po jos, taip pat profilaktiškai arba kaip sveikatingumo priemonė.

  • Treniruotėms: sušildykite raumenis prieš jiems dirbant: aukšta padėtis (RAUDONA) 15-20 minučių.
  • Po treniruotės: raumenų atsipalaidavimas po treniruotės: vidutinė padėtis (mėlyna) Iki 30 minučių iki 2 kartų per dieną.
  • Profilaktinė ar sveikatingumo priemonė: nuo vidutinio iki aukšto (RAUDONA/MĖLYNA) nuo 15-30 minučių iki 2 kartų per dieną. Esant žemiausiam nustatymui (ŽALIAS), jį galima naudoti iki 40 minučių.
Catago FIR-tech PRO backwarmer

 219,00