Kentucky šuns petnešos ‘Velvet’ – juoda

 44,99 49,99

  •  Sukurtos maksimaliam patogumui
  •  Svoris geriau pasiskirsto dėl aksominio paminkštinimo
  •  Lengva uždėti
  •  2 užsegimai
  • Reguliuojamos 3 vietose

Kuo ypatingos

„Dog Harness Active Velvet“ sukurtas maksimaliam patogumui. Aksominių sutvirtinimų dėka spaudimas geriau pasiskirsto ant šuns krūtinės. Todėl petnešos idealiai tinka ilgiems žygiams ir bėgimui, bet taip pat šunims, turintiems kaklo ir nugaros problemų. Petnešos turi 2 užsegimus, todėl nereikia pakelti šuns kojos, kad jį uždėtumėte. Petnešos yra kelių spalvų, kad tiktų visų rūšių šunims.

Medžiaga
Petnešų pagrindas yra tvirtas nailonas, kuris yra labai atsparus plyšimui. Aksominiai sutvirtinimai yra itin minkšti, todėl patogūs dėvėti. Tai apsaugo nuo pritrynimų ir tolygiai paskirsto spaudimą ant šuns krūtinės. 2 užsegimai yra labai tvirti ir patvarūs, kad užtikrintų jūsų šuns saugumą.

Forma ir dydis
Petnešos gali būti reguliuojamos ant kaklo ir pilvo, todėl galite pritaikyti jį savo šuniui. Dėl dviejų užsegimų aplink pilvą turėsite tik uždėti diržus per šuns galvą.

Priežiūra
Norėdami nuplauti petnešas, tiesiog įdėkite jas į skalbimo maišelį ir plaukite 30 laipsnių temperatūroje. Būtinai užsekite užsegimus. Nedėkite petnešas į džiovyklę.

Kentucky šuns petnešos ‘Velvet’ – juoda
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žyma: