Kentucky apsaugos Tendon

 84,99

Šios Kentucky apsaugos turi tvirtą išorinio apvalkalo korpusą, kuris yra pagamintas iš ypač lengvo, tačiau tvirto TPU, kad apsaugotų nuo smūgio, o sausgyslių sritis sustiprinta „Proteck“ smūgio geliu *, kuris užtikrina maksimalią apsaugą. Apsaugų sausgyslių srityje yra pažangios ventiliacijos angos, kurios padeda išvengti kojų ir sausgyslių perkaitimo, o neopreno pamušalas taip pat yra perforuotas, todėl šios apsaugos yra nepaprastai kvėpuojančios.

Apsaugos taip pat pasižymi aukštesniu dizainu nei tradicinės, kad žirgo kojos šokant galėtų laisvai judėti. Taip pat atsižvelgiama į tai, kad įtvaro kaulas būtų optimaliai laisvas ir patogus, kad arkliai galėtų netrukdydami sulenkti kelį. Dėl elastingo užsegimo šias apsaugas labai lengva užsegti ir pritaikyti dydį. Galima skalbti skalbimo mašinoje 30 ° temperatūroje, be džiovinimo. Norėdami, kad jie atrodytų blizgūs ir kaip nauji, naudokitės „Boots Cleaner“!

  • Tvirtas TPU išorinio apvalkalo korpusas
  •  sausgyslių sritys sustiprintos „Proteck“ smūgio geliu
  •  Stiprumas išorėje, komfortas viduje
  •  Vėdinimo sistema
  •  Aukštesnis pjūvis, užtikrinantis maksimalią judėjimo laisvę

* „Proteck Impact Gel“ yra lengva ir sumani medžiaga, kuri užsifiksuoja smūgyje ir paskui išsklaido smūgį, kuris nedelsdamas grįžta į buvusią padėtį.

Išvalyti
Kentucky apsaugos Tendon
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žyma: