Kentucky apsaugos šokimui

 134,99

Kentucky apsaugos turi tvirtą išorinio apvalkalo korpusą, kuris yra pagamintas iš itin lengvo, tačiau tvirto TPU, kad apsaugotų nuo smūgių, o sausgyslių ir užpakalinė zonų sritis sustiprinta „Proteck“ smūgio geliu *, užtikrina didžiausią apsaugą. Laboratoriniai bandymai parodė, kad šios apsaugos sugeria daugiau nei 50% geriau nei bet kurios kitos šiuo metu rinkoje esančios apsaugos ir gali išsklaidyti sunkų smūgį, lygų tam, kuris iš tikrųjų sulaužytų žmogaus kaulą.

Sausgyslių srityje yra sumanios vėdinimo angos, padedančios išvengti kojų ir sausgyslių perkaitimo, o neopreno pamušalas taip pat yra perforuotas, todėl šios apsaugos yra nepaprastai kvėpuojančios. Apsaugos taip pat pasižymi aukštesniu dizainu nei tradicinės, kad žirgo kojos šokant galėtų laisvai judėti. Taip pat atsižvelgiama į tai, kad įtvaro kaulas būtų optimaliai laisvas ir patogus, kad arkliai galėtų netrukdydami sulenkti kelį. Dėl elastingo užsegimo šias apsaugas labai lengva užsegti ir pritaikyti dydį.

Galima skalbti skalbimo mašinoje 30 ° temperatūroje, be džiovinimo. Norėdami, kad jie atrodytų blizgūs ir visiškai nauji, naudokitės „Boots Cleaner“!

  • „Proteck“ smūgio geliu sustiprintos sausgyslių vietos
  • Stiprumas išorėje, komfortas viduje
  • Geriausiai įvertinti smūgio bandymuose

* „Proteck Impact Gel“ yra lengva ir sumani medžiaga, kuri užsifiksuoja smūgyje ir paskui išsklaido smūgį, kuris nedelsdamas grįžta į buvusią padėtį

Išvalyti
kentucky tendon boots
Kentucky apsaugos šokimui