Horslyx laižalas Respiratory

 9,99 29,99

Kas tai?

Visiems žirgams reikalinga sveika kvėpavimo sistema, kad būtų užtikrintas optimalus darbas. Horslyx Respiratory yra veiksmingas dietos priedas, padedantis palaikyti visus žirgus nuo varžybų žirgo iki šeimos ponio.

Šis laižalas sukurtas taip, kad palaikytų sveiką kvėpavimo sistemą dviem būdais. Tokie ingredientai, kaip mentolis, eukaliptas ir anyžiai, palaiko kvėpavimo takus, tuo tarpu aukštos kokybės Horslyx Respiratory paketas padeda išlaikyti imunitetą.

Laižymas reikalauja laiko ir kantrybės, o tai puikiai tinka žirgams, ilgą laiką stovi garde ir kuriems gali padėti sumažinti stresą ir nuobodulį, be to, specifiniai kvėpavimo takų ingredientai gali padėti palaikyti sveiką kvėpavimą ir sumažinti blogos sveikatos tikimybę, kuri gali pakenkti žirgo sveikatai.

Kodėl verta duoti savo žirgui Horslyx Respiratory?

  • Jei jūsų žirgas yra linkęs kosėti ar kvėpavimo problemų, šis laižalas gali palaikyti natūralų kūno apsaugos mechanizmą.
  • Varžybų žirgams reikia sveikos kvėpavimo sistemos, kad būtų užtikrintas sėkmingas darbas. horslyx Respiratory yra veiksmingas dietos priedas, padedantis palaikyti varžybų žirgo gerą savijautą.
  • Laižymas reikalauja laiko ir kantrybės, o tai puikiai tinka žirgams, kurie ilgą laiką praleidžia garde ir gali padėti sumažinti stresą ir nuobodulį.
  • Laižymas pagerina seilių gamybą, o tai padeda palaikyti virškinimo sistemą.
Horslyx laižalas Respiratory
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žyma: